Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Loft - Białystok

Ocena: 4.8/5

Informacje o klubie

NazwaLoft
Adresul. Malmeda 8 15-440 Białystok
Kontakt tel.085 743 20 72l
Strona wwwwww.clubloft.pl
E-mailloft@clubloft.pl


Klub Loft powstał w roku 2005 (wrzesień). Na samym początku swojej działalności oscylował w przeróżnych klimatach muzycznych, surowe klimatyczne, lecz eleganckie wnętrze plus różnorodna klientela pozwalały na eksperymenty zarówno w graniu przez dj'ów jak i wykonywaniu muzyki na żywo.

Loft w ciągu roku wykształcił swój własny charakter, funk, soul, hip-hop, jazz, r’n’b to nierozłączne elementy muzyczne, z którymi kojarzy się klub z ulicy Malmeda 8. Dj Amigo,Dj BigZ, Dejot, EsDwa, Dj Forest, Dj Franxxx, Dj Roball odpowiadali za ówczesny muzyczny wizerunek lokalu. Do tego artyści tacy jak: Driving The Car, Peter Zielik Quartet, Przemysław Wojsław, Palto, Nerwowochorzy, Black & Blue, City Soul, Te Tris w równym stopniu przyczynili się do ogólnej popularyzacji tego miejsca. Z drugiej strony to sama klientela mocno wpływała, na image klubu. „Bezbiletowa polityka” to jeden ze sposobów tworzenia lokalu, w którym tolerancja, bezpieczeństwo i brak jakichkolwiek uprzedzeń, stały na pierwszym miejscu podczas budowania statusu tego miejsca. Z biegiem czasu wszystko uległo dotarciu i dopracowaniu, zmiany kadrowe wśród obsługi, ochrony i dj'ów to naturalna, lecz kręta droga ku pełnemu profesjonalizmowi.

W obecnym czasie klub posiada ponad 200 miejsc siedzących, dwie sale, dwa bary, antresole i zewnętrzny taras. Przy drugim barze tzw. restauracyjnym można w ciągu dnia dobrze zjeść, a podczas wieczornych imprez odciąża on kolejki przy barze głównym. Imprezy w Lofcie trwają praktycznie przez cały tydzień, cztery podstawowe dni to środa, czwartek, piątek i sobota. Reszta tygodnia to czas na całkowicie inne mniej komercyjne wydarzenia typu: wernisaże, pokazy, castingi, zawody, koncerty itp. W ciągu ostatniego roku za gramofonami można zobaczyć stałych rezydentów, czyli: Dj Bejbi, Dj Tazz ( WTF crew), Dj Fejm (WTF crew) i Dj Ponk (WTF crew). Oprócz stałej obsady djskiej w Lofcie cyklicznie grają różni dj’e z całej Polski. Oprócz tego, żywe instrumenty i minikoncerty na stałe wbiły się w repertuar klubu. Loft cały czas otwarty jest na nowe wyzwania i przeróżne zmiany, oczywiście wszystko to opiera na odpowiedniej klienteli i trzymając się sentencji: MAKE LOFT NOT WAR, tworzy własny wizerunek ciekawego miejsca na mapie Białegostoku.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję