Kalendarz wydarzeń

pub tabu

Tabu Night Club 16.07.2019

Studenckie Granie

MK Bowling 16.07.2019

HIPHOP STATION

Metro Klub 16.07.2019

LSD (Lazy Soft Dj's)

Loft 16.07.2019

Reklama

Loft - Białystok

Ocena: 4.8/5

Informacje o klubie

NazwaLoft
Adresul. Malmeda 8 15-440 Białystok
Kontakt tel.085 743 20 72l
Strona wwwwww.clubloft.pl
E-mailloft@clubloft.pl


Klub Loft powstał w roku 2005 (wrzesień). Na samym początku swojej działalności oscylował w przeróżnych klimatach muzycznych, surowe klimatyczne, lecz eleganckie wnętrze plus różnorodna klientela pozwalały na eksperymenty zarówno w graniu przez dj'ów jak i wykonywaniu muzyki na żywo.

Loft w ciągu roku wykształcił swój własny charakter, funk, soul, hip-hop, jazz, r’n’b to nierozłączne elementy muzyczne, z którymi kojarzy się klub z ulicy Malmeda 8. Dj Amigo,Dj BigZ, Dejot, EsDwa, Dj Forest, Dj Franxxx, Dj Roball odpowiadali za ówczesny muzyczny wizerunek lokalu. Do tego artyści tacy jak: Driving The Car, Peter Zielik Quartet, Przemysław Wojsław, Palto, Nerwowochorzy, Black & Blue, City Soul, Te Tris w równym stopniu przyczynili się do ogólnej popularyzacji tego miejsca. Z drugiej strony to sama klientela mocno wpływała, na image klubu. „Bezbiletowa polityka” to jeden ze sposobów tworzenia lokalu, w którym tolerancja, bezpieczeństwo i brak jakichkolwiek uprzedzeń, stały na pierwszym miejscu podczas budowania statusu tego miejsca. Z biegiem czasu wszystko uległo dotarciu i dopracowaniu, zmiany kadrowe wśród obsługi, ochrony i dj'ów to naturalna, lecz kręta droga ku pełnemu profesjonalizmowi.

W obecnym czasie klub posiada ponad 200 miejsc siedzących, dwie sale, dwa bary, antresole i zewnętrzny taras. Przy drugim barze tzw. restauracyjnym można w ciągu dnia dobrze zjeść, a podczas wieczornych imprez odciąża on kolejki przy barze głównym. Imprezy w Lofcie trwają praktycznie przez cały tydzień, cztery podstawowe dni to środa, czwartek, piątek i sobota. Reszta tygodnia to czas na całkowicie inne mniej komercyjne wydarzenia typu: wernisaże, pokazy, castingi, zawody, koncerty itp. W ciągu ostatniego roku za gramofonami można zobaczyć stałych rezydentów, czyli: Dj Bejbi, Dj Tazz ( WTF crew), Dj Fejm (WTF crew) i Dj Ponk (WTF crew). Oprócz stałej obsady djskiej w Lofcie cyklicznie grają różni dj’e z całej Polski. Oprócz tego, żywe instrumenty i minikoncerty na stałe wbiły się w repertuar klubu. Loft cały czas otwarty jest na nowe wyzwania i przeróżne zmiany, oczywiście wszystko to opiera na odpowiedniej klienteli i trzymając się sentencji: MAKE LOFT NOT WAR, tworzy własny wizerunek ciekawego miejsca na mapie Białegostoku.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie


Najnowsze wydarzenia

LSD (Lazy Soft Dj's)

Loft 16.07.2019

OLD TIME PARTY

Loft 17.07.2019
18.07.2019 LADIES NIGHT
19.07.2019 FUSION LOFT
24.07.2019 OLD TIME PARTY
25.07.2019 LADIES NIGHT
26.07.2019 FUSION LOFT

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję