Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

M7CLUB - Białystok

Ocena: 4/5

Informacje o klubie

NazwaM7CLUB
Adresul. Malmeda 7
Godziny otwarciaczw-sob 20.00-4.00
Selekcja21.
RezydenciGAMBOL , SAINT ONE, Maszin, Finesee
Kontakt tel.0604535197
Strona wwwwww.m7club.pl
E-mailinfo@m7club.pl
Gastronomiaprzekąski
Cena piwaod 7,00zł
Cena drinkaod 10zł


Pod względem architektury wnętrza M7 to obecnie jeden z najbardziej nowoczesnych klubów w Polsce. Posiada oryginalny designerski wystrój z czarnym, błyszczącym szkłem i czerwonymi kanapami. W klubie znajduje się również chilout. Jego wystrój jest bardziej kameralny: ściany pokryte oryginalną tapetą, a podłoga – wyłożona wykładziną. Podzielone kanapy stwarzają intymny nastrój. W środku pomieszczenia znajduje się niewielki bar. Goście mają możliwość wynajęcia chiloutu wraz z barem. Dostępna jest również opcja zorganizowania eventu czy przyjęcia z własną obsługą.

Dzięki doskonałym materiałom i odpowiedniemu podświetleniu w technologii LED/RGB możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru wnętrza. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii umożliwia zmianę barwy (aż 16 tys. odcieni!) w zależności np. od rodzaju granej muzyki.

Klub posiada jeden z najnowocześniejszych systemów nagłośnienia – system Polaudio. Głośniki zainstalowane w lokalu zostały wykonane na specjalne zamówienie, a dzięki temu uzyskano doskonałą jakość dźwięku, dostosowaną optymalnie do warunków klubu.

Bar – wykonany z czarnego granitu – jest podświetlany diodami LED. Część baru jest obniżona i przystosowana również do tańczenia. Stoliki są podświetlone diodami LED/RGB, przez co można nadać im dowolny kolor. W blatach stolików umieszczone są monitory LCD. Dzięki zainstalowaniu ich w stolikach goście mają możliwość oglądania didżeja przy pracy, nawet gdy nie jest on w zasięgu ich wzroku.

Stanowisko didżeja jest wykończone czarnym szkłem z wbudowanym 50-calowym monitorem. Za stanowiskiem znajduje się ekran, na którym wyświetlane są wizualizacje. Naprzeciw konsolety znajduje się podświetlana podłoga do tańczenia. Posiada ona najnowocześniejszą technologię wyświetlania wizualizacji (nawet zdjęć czy filmów) – podobną technikę wykorzystano podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie.W klubie M7 zainstalowane są dwie kamery – jedna skierowana jest na didżeja, druga – na bawiących się na parkiecie ludzi. Ekran zewnętrzny przekazuje bezpośredni obraz wnętrza klubu i trwającej imprezy.

Parkiet oświetla 6 ruchomych głowic firmy Robe AT 170, znajduje się również 8 Mega Bar PRO. Są to urządzenia LED Wash – ze swoimi funkcjami, takimi jak color chase (śledzenie), stroboskop, miksowanie kolorów i wieloma innymi są idealne na każdy event. W klubie zamontowany jest diodowy sufit i dwa LED PowerPod. Oświetlacze zbudowane są z 12 diod 1W, co daje efekt światła rozmytego lub skupionego.

Najlepszy klub w Białymstoku wczoraj uruchomił swoją nową oficjalną stronę internetową, dzięki której klubowicze będą mogli wypowiedzieć się na oficjalnym forum klubu M7, zarezerwować stolik online a także dokonać zakup gadżetów m7club w sklepiku, jaki został udostępniony na nowej stronie.

Ponadto nowa strona klubu to miejsce gdzie znajdziecie filmiki video, zdjęcia oraz zapowiedzi imprez, jakie odbędą się w klubie. Do dyspozycji klubowiczy oddano również specjalną ankietę, w której mogą ocenić nową stronę internetową znajdującą się pod adresem www.m7club.pl .

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję